Wypominki roczne

W Y P O M I N K I 

LISTOPAD  2017

 

 

Pamięci Boga przez modlitwę i wstawiennictwo Kościoła polecamy naszych zmarłych braci i siostry:

 

Pamięci Boga przez modlitwę i wstawiennictwo Kościoła polecamy naszych zmarłych barci i siostry:

 

Ks. Bp Jan Pietraszko, ks. Józef Zajda, ks. Kazimierz Majgier, ks. Adam Gabryś, ks. Marian Toboła, ks. Emil Mroczek, ks. Józef Sanak,

 

oraz

 

Maria i Jan Sternal, Marianna Sternal, Genowefa i Antoni Duraj, Ludwika Gębala z mężem, Anna i Władysław Nikiel, Anna i Ludwik Gluza,

 

zmarli z rodziny: Adamczyk, Kępys;

 

Emilia i Jan Chorwat, Zygmunt i Andrzej Markowski;

 

Genowefa i Józef Pysz, Jan i Małgorzata Rosner;

 

Otylia i Michał Pestyk, Agnieszka Bereza, Stanisława Polok, Mikołaj Miłoń, Janina Tomala, ks. Brunon Depoix, zmarli z rodziny: Zestyków i Wilertów oraz zmarli misjonarze i misjonarki;

 

Marta i Fryderyk Golemo, Agnieszka i Władysław Golemo, Agnieszka Kanik;

 

Paweł Tabaczuk z rodzicami Stanisławą i Julianem, Marianna i Jan Gozdek z s. Franciszkiem;

 

Jacek Baran, Zofia Żywczak, Katarzyna, Anna, Antoni i Jan Banek;

 

Wiesław Potocki;

 

Karolina i Piotr Płowy z bratem Józefem oraz zmarli z rodziny;

 

Marian Owczarz z ojcem Antonim, Helena i Franciszek Szczepański;

 

Aniela Wiklańska;

 

Maria i Antoni Wanat z wnukiem, Tadeusz Kóska;

 

Eugenia i Tadeusz Hiszczyński, Helena i Józef Włodarski, Janina i Ernest Zieliński, Władysław, Eugeniusz i Zdzisław Stopka, Ks. Edward Brak, Henryka i Edward Brak, Józef Bzowski, Weronika i Bazyli Hiszczyński, Zofia i Tadeusz Koszowa;

 

Stanisława i Franciszek  Grabowy, Anna i Bronisław Sawczuk, Olgę, Stanisława, Mieczysławę, Agnieszkę, Mikołaja, Halinę, Karolinę i Józefa;

 

Józef Baściak, Roman Kruczek, Agnieszka Tatoń, Małgorzata Rosner, Lidia, Barbara, Józef i Józefa Baścik, Franciszek i Stanisława Gacek, Leszek Kruczek;

 

Wanda i Franciszek Spinek, Krystyna i Michał Ostrowski, Stanisław Fijałkowski, Mario Perego, Anna Kania-Wykręt, Władysława i Czesław Czaicki, Maria Przybyłowicz, Wanda i Andrzej Konicki, Stanisława Zacharska, Olga i Władysław Łojek, Leokadia Łojek, Anna Pietraszek, Anna Fijałkowska;

 

Aniela Szczurek, Jan Wiercimak, Rozalia i Władysław Stryczek, Helena Ptaszek;

 

Aniela, Antoni i Czesław Gelner, Kazimiera i Józef Orszulak, Zofia i Józef Pszczółka;

 

Maria Biel, Franciszek Pyka, Julia Kozina, Teofila Tomaszek;
Anna i Franciszek Goryl z synami Jerzym i Eugeniuszem, Janina Pach;

 

Zofia i Stanisław Jędrzejek z rodzicami, Stanisław Żabówka z s. Kazimierzem, Maria Górka z rodzicami;

 

Czesław Bednarski, Ewa Górzyńska, Irena i Edward Kubica, Karolina i Franciszek Kubica;

 

Stefan Stwora z rodzicami, Barbara Pączek z rodzicami, Stefania i Hieronim Krupa,  Marianna i Stanisław Pączek, Helena Zięba, Józef Krupa, Ryszard i Bolesław Szwed, Józef Porębski, Jan i Maria Waluś, za dusze w czyśćcu cierpiące;

Franciszka i Stanisław Bargiel, Anna i Jan Krzyżowski, Ludwika i Kazimierz Bargiel z s. Jackiem, Edward Wodniak;

 

Helena i Jan Rosner, Franciszka Oczko, Krystyna i Stanisław Oczko, Zofia i Franciszek Kołek, Marian Kołek, Stefania Rosner, Zuzanna i Jan Rosner, Rozalia i Michał Białas, Anna Bass, Andrzej Serafin;

 

Beata Kulig, Władysław Kozioł, Anna Kozioł, Ryszard Wiklik;

 

Aniela i Eugeniusz Adamczyk;

 

Helena i Władysław Siuda, Michalina, Józef i Edward Nikiel;

 

Bartłomiej, Katarzyna, Aniela, Barbara, Tadeusz, Mieczysław, Władysław Gnatek, Czesław Tomiczek;

 

Helena i Karol Kubaczka, Emilia Ogrocka, Jan Joniak, Anna Bułka;

 

Stanisław Kmieć z rodzicami i bartem Edwardem i Marianem, Krystyna i Bronisław Szczotka;

 

Arkadiusz Czauderna, Zofia i Andrzej czauderna z s. Janem, Anna i Franciszek Zwięczak z s. Kazimierzem, Marią i Antoni Zwięczak oraz za zmarłych z ich rodzin;

 

Aniela i Stefan Nalepa, Alojzy Luzar, Agnieszka i Franciszek Luzar z synami, Adam Szufłat;

 

Stanisław Mac;

 

Krystyna Piszczek, Anna i Stefan Mikołajczyk, Agnieszka i Michał Piszczek, Zofia, Zdzisław i Leszek Sznapka, ks. Józef Piszczek, Bolesław Węglorz, Stanisław Piszczek;

 

Marianna i Alojzy Zeman, Stanisław Zeman, Stefania i Józef Laszczak;

 

Józefa i Władysław Ochman z synami i synową, Wiktoria i Wojciech Burdek z s. Edwardem i, Maria i Władysław Skwarczek, Bronisława Matysiak, Zofia i Stanisław Jędrzejek;

 

Zofia i Franciszek Wieczorek, Elżbieta i Piotr Nalborczyk, Grzegorz Nalborczyk;

 

Adelajda i Teofil Wójcik, Helena i Adam Sklarczyk, Irena Liszka;

 

Anna, Franciszek i Józef Krzysztoń, Janina Dziewulska, Zofia i Rudolf Smolana;

 

Józef Orłowski, zmarli z rodziny Orłowskich i Sypytowskich, Zofia, Mieczysław i Wojciech Janowiec, Anna i Antoni Zalewski z synami, zmarli z rodziny Liberadzkich i Kierznowskich, Edward, Bronisław i Piotr Wróbel z rodzicami, Eugeniusz Mikoda, Jerzy Menich, Zdzisław Radka, za zmarłych radnych gminy Bielsko-Biała;

 

Helena i Antoni Balcarek, Anna i Władysław Tomczyk z dziecmi, Apolonia Pigulewska Nogieć;

 

Jan Gełesz z ż. Zofią i Emilią, Anna i Mikołaj Gełesz z synami i córkami, Anna i Władysław Kaczmarczyk z synami i córkami, Anna i Józef Pawełek z synową Ireną, Czesława i Bolesław Lewandowski z s. Władysławem, Jadwiga i Zdzisław Glonek z c. Małgorzatą i s. Jerzym,  Maria i Jan Szczypka, Marian i Maria Waśnik z s. Zbigniewem, Zofia i Włodzimierz Kosmalski, Irena Nycz z s. Franciszkiem, Karolina i Ludwik Rodzeń z s. Janem i c. Marią, Andrzej Łukomski z rodzicami, Jan Rodzeń z s. Janem i c. Marią, Bernard Nowak z bratem Józefem, Maria i Jan Struzik;

 

Tadeusz Konopka z rodzicami i braćmi, Alina Kalemba z rodzicami, Jerzy Dalewski;

 

Józef, Bronisława i Janina Nowak, Irena i Michała Szymczak, Ewa i Krzysztof Szymczak, Tekla i Józef Radwan, Franciszka, Wiktoria i Michał Kudełko;

 

Eleonora i Edward Ślusarczyk z siostrą Walerią, Wiktoria i Stefan Bochenek z s. Adamem;

 

Augustyn, Józef, Anna, Michalina i Zofia Mynarska, Maria i Ryszard Gołębiowski;

 

Zofia i Mieczysław Wyrobek, Julia i Franciszek Wyrobek, Zofia i Józef Wojdyła;

 

Marianna Pawela z s. Kazimierzem, Józefa Nagi z mężem Janem i Stanisławem,  za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Kazimierz Majerczyk z rodzicami i teściami, Maria Juszczak;

 

Stefan Hałat, Genowefa i Józef Fabrykowski z s. Stanisławem;

 

Zdzisław Rytwiński, Jan i Marianna Bysiak, Krystyna Surowiec;

 

Jadwiga i Leon Żołądkowski, Eugeniusz i Jerzy Żołądkowski, Krystyna i Roman Malicki, Aniela i Józef Greń, Jan Greń, Bogdan Mojeszczyk;

 

 

Władysław Hiszczyński, Stefania i Rudolf Dudzik, Maria i Franciszek Indeka, Weronika i Bazyli Hiszczyński, Zofia i Antoni Dudzik, Helena i Rudolf Szubert;

 

Stefania i Antoni Zieliński z c. Anielą, Heleną i Anną oraz z s. Stanisławem, Józefem i Antonim;

 

Mieczysława Sowa, Irena, Antoni, Stanisław, Maria i Jan Sowa, Zofia i Józef Czenczek, Czesław i Tomasz Pluta, Maria i Ludwik Zeman, Katarzyna i Jan Pluta;

Anna i Józef Kobiela, Zofia i Jan Gawor, Leon Majdak;

 

Maria i Józef Zmiertka, Stanisław, Zofia i Józef Hańca, Lucja Legierska,  Stefania Homa, za zmarłych z rodziny Majcherek;

 

Jan Chrząszcz z rodzicami i rodzeństwem, Janina Białek, Maria i Karol Szkotuł z s. Karolem, Maria i Wojciech Tatar, Piotr Piękoś;

 

Zyta i Zdzisław Lubas, Anna, Kazimierz Bronisław Nowicki, Katarzyna i Antoni Lubas, Maria i Franciszek Zuziak, Halina Kopiec, Kamila i Jan Kustra, Maria i Jan Stanclik, Hermina i Antoni Stanclik, za dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Weronika, Alojzy i Wiesław Kruczek, Emilia Łukasz;

Stanisława i Stanisław Góra  z s. Kazimierzem, Paulina i Franciszek Góra, Maria i Józef Latoń, Aniela, Romualda i Czesław Matyszkowicz;

 

Bronisława Baczyńska z s. Jarkiem, Kazimierz Hankus, Józef Żurek, Józef Baczyński, Janina i Józef Hyliński;

 

Maria i Władysław Zaleś z synową Cecylią, Genowefa i Eugeniusz Nosal, Julianna i Franciszek Mołek, Stanisława Siedziewska;

 

Stanisław, Anna, Bolesław i Ryszard Szwed, Stefan Stwora, Stefania i Tomasz Węgiel, Jozef Krupa, Helena Zięba, Barbara Pączek;

 

Jan Babula z rodzicami, Jan Gawor z rodzicami;

 

Józefa, Józef i Leszek Dziąćko;

 

Honorata i Franciszek Pająk, Halina Bruszewska, Wiktoria Fatyga;

 

Antonina i Józef Michalski, Eugeniusz Zolich, Maria i Jan Zolich z synem, Ludwiga Dziergas;

 

Anna i Józef Droździk z s. Józefem i c. Teresą, Helena i Rudolf Jenkner z s. Józefem;

 

Helena i Mieczysław Blachura, Helena i Józef Blachura, Maria, Karol, Jan Karol Łukasz, Maria i Jan Kowalczyk, Janina i Stanisław Matusiak, Marek, Maria, Jan i Jerzy Bernaś, Marta i Mieczysław Ciasiuński, Zofia Blachura, Zofia i Łukasz z mężem, Stanisława Warchał, Franciszek, Maria i Władysław Greń, Tekla i Jan Warchał, Maria Niemczyk, Zofia Iskra, Maria, Hanna i Jan Kowalczyk;

 

Czesław Wojtyłko z rodzicami Romanem i Stefanią i c. Gertrudą, Zofia i Władysław Puczka z c. Marią Krzyżanowską;

 

Iwona i Edward Rusin z rodziną;

 

Andrzej Brak z rodzicami, ks. Tadeusz Brak z rodzicami i bratem, Helena i Stanisław Baraś, Katarzyna i Jan Baraś, Maria i Piotr Baraś, Stefania i Jan Klimczak, Emilia i Tadeusz Pałka;

 

Paweł i Julia Zinkiewicz;

 

Maria i Kazimierz Błotko, Czesława i Aleksander Bartoszek;

 

Antoni Krawczyk z żoną, synową i synami, Anna i Józef Mrowiec z rodziną;

 

 

Ks. Józef Zajda z rodzicami;

 

Teofila i Jan Wróbel z s. Marianem, Aniela i Michał Wróbel, Marianna i Marcin Przybyła;

 

Anna i Edward Zbylut, Anna i Tomasz Mędrek, Marata I Stanisław Lindert, Emilia i Stanisław Kolonko, Józef Kurnyta, Maria i Stanisław Miodoński, Stefania Waliczek, Szczepan Herma, Helena Kwiecińska, Stefania Fichtel, Maria Bysko, Anna Górna;

 

Maria i Edward Jachowicz, Janina i Józef Pietraszkiewicz, Kunegunda Damasiewicz, Anna Neumayer;

 

Henryk Zemanem z rodzicami, Małgorzata i Franciszek Duda;

 

Cecylia i Władysław Sanetra;

 

Krystyna i Roman Odrowąż, Maria i Jan Dobija, Józefa i Szczepan Odrowąż, Elżbieta Wójcik, Elżbieta i Zbigniew Doktor, Zdzisław Lenart, Lilia i Maria Gąsiorek, Helena i Waldemar Dobija, Stefan Szachłowicz;

 

Jan i Ludwika Knapczyk, Piotr Graca z rodzicami, Tadeusz Serafin z rodzicami, Adam Wityk;

 

Maria i Jan Kóska, Maria i Antoni Kraus, Anna i Józef Męcner, Jadwiga i Feliks Moczydłowski;

 

Ludwika i Józef Lisak z dziećmi Krystyną i Józefem oraz rodzicami, Maria i Piotr Lisak, Wiktoria i Piotr Kocaj, Aniela Wiklańska, Danuta Nawrocka, zmarli z rodziny Wiślańskich i Ponikiewskich;

 

Grzegorz Dzieńdziel, Jan Kwaśniewski, Zuzanna Masny;

 

Rozalia i Franciszek Bednarski, Bronisław Gaweda z rodzicami i siostrą Emilią, Czesław Bednarski;

 

Krystyna Haczek, Anna, Józef i Franciszek Haczek, Wiktoria i Antoni Stryczek;

 

Barbara i Stanisław Pieczarka;

 

Jan Dunat;

 

Aniela i Antoni Dudzik, Janina i Paweł Baszczyński, Stanisław Stawowczyk;

 

Maria i Franciszek Matyjasik z s. Stanisławem, Julia i Jozef Kudłącik z s. Czesławem, Krystyna i Wiktor Lichańska, Władysława i Alojzy Lichański;

 

Teresa i Bronisław Ziobro;

 

Halina i Zbigniew Kaczmarczyk z rodzicami, Janina i Feliks Klin z rodzicami;

 

Józef Talik, Julia i Franciszek Sarlej, Franciszek , Bronisław i Janusz Młynarski, Genowefa i Stefan Wójcik, Janina i Kazimierz Olencewicz, Ferdynad Czaderna, Alicja Talik, Helena Mieszczak;

 

Zofia i Antoni Wróbel, Jan Polaczek z s. Grzegorzem, Anna i Edward Kamińska;

 

Aneta Skrętowicz;

 

Danuta Wołek;

 

za zmarłych z rodziny Jarczok i Witek;

 

Beata, Władysława i Emil Kaleta;

 

Maria i Franciszek Indeka z s. Adamem, Agnieszka i Antoni Kraus z s. Edwardem, Teresa Indeka z mężem i dziećmi, Karolina i Augustyn Fecko z dziećmi;

 

Franciszek i Jan Kanty Dybał,  Maria i Bronisław Dybał, Władysław Dybał z żoną i s. Ryszardem, Janina Hrapkowicz;

 

Józef Bienias z rodzicami, Aniela i Stanisław Greń;

 

Władysława Kołek, Aniela i Jan Kołek, Bronisława i Władysław Handzlik;

 

Włodzimierz Kurek, Maria i Edward Szpin, za  dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Leon Majdak, Aniela i Feliks Majdak, Stefania i Józef Kanik, Stanisława Sokół z synem;

 

Sabina i Stanisław Mackiewicz z rodzicami, Anna i Karol Mackiewicz , Antoni Melnik z s. Edwardem i Stanisławem, Henryk Dragan z rodzicami, Anna i Franciszek Hulbój, Barbara i Jan Biernat z s. Michałem;

 

Katarzyna i Antoni Żak, Barbara i Edward Wanat;

 

Antoni Matlas, Maria Cymerys, Antonina Warchoł z mężem, Hildegarda Zielińska, Dagmara Dronżczyk, Jan Gotkowski, Barbara Procner z mężem;

 

Zofia, Bronisława i Władysław Chwała, Józef Lenik, Paulina Góra, Anna Niemczyk;

 

Emilia i Teofil Pochopień, Alicja i Aleksander Pochopień, Helena i Maciej Szatan, Wojciech Szatan;

 

Rozalia i Stanisław Hiszczyński, Mariusz Wojtasik;

 

Antoni Czaderna z s. Januszem, Emilia i Gustaw Suski z rodzicami;

 

Mieczysław Grzybowski z rodzicami;

 

Ewa Mądry z rodzicami;

 

Zofia i Piotr Stanik, Maria i Bronisław Drabik, Julia i Teofil Zając;

 

Bronisława i Adam Stuglik, Anna i Jan Zieliński, Irena i Stanisław Misiarz;

 

Franciszek Warchoł, Anna i Władysław Warchoł, Antonina i Józef Gurdek;

 

Jan i Kornelia Kłys, zmarli z rodziny Kłysów i Międzyrzeckich;

 

Franciszek Warchoł, Anna i Władysław Warchoł, Antonina i Józef Gurdek, Kornelia i Jan Kłys;

 

Franciszka i Stanisław Wolny z rodzicami, Zofia i Marcin Ślęk z rodzicami;

 

 

Władysław Kózka, Paulina i Władysław Radoń z c. Stanisławą, Czesława i Władysław Dębiński z s. Czesławem;

 

Leopold Stryczek, Weronika i Karol Balcy, Genowefa i Jan Klaczek;

 

Rozalia i Stefan Kubaszewski, Helena i Jan Iwaniuk, Jan Górny z rodzicami;

 

Andrzej Rzeszutko z ojcem Mieczysławem i teściami Stanisławą i Rudolfem, za dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Jan i Zofia Gawor z s. Janem, rodzicami i rodzeństwem;

 

Józef, Maria i Władysław Gołębiowski, Józefa i Józef Kawałko, Kazimierz Mościcki, Antoni Olender, Janina i Stanisław Frontkiewicz;

 

Apolonia i Józef Setlak, Zygmunt, Tadeusz i Stanisława  oraz Jan Setlak, Maria Droździk, Teresa i Jan Kiszka, Marianna Kiszka, Jadwiga i Władysław Malaga;

 

Aniela, Jerzy i Stefan Szachłowicz, Bronisław, Jacek i Tomasz Szachłowicz, Grzegorz, Kazimiera i Marek Gasidło, Stanisław Nykiel, ks. Józef Dowsilas, ks. Jan Pojda, za zmarłych z rodzony Stopów i Romankiewiczów;

 

Tadeusz Cisło, Marianna Szczygieł, za zmarłych z rodziny Rejmanów, Sroczyków;

 

Helena i Stanisław Janicki, Marianna i Jan Słowik;

 

Czesław i Bolesława Pędzimąż, Jolanta Geier, Irena i Agnieszka Wirska, Wiktoria i Józef Pędzimąż, Bronisława i Stanisław Maślak, Antoni Wirski;

 

Władysław Kaczmarczyk z zięciem Wojciechem, Małgorzata i Stanisław Wiktor, Anna i Władysław Kaczmarczyk z dziećmi;

 

Zdzisław Barut, Stefania, Zofia i Jan Barut, Anna Łaciak z rodzicami, siostrami i braćmi, Bernadeta i Julian Maciocha z rodzicami, za dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Stanisława i Walenty Markowski, Aniela i Jan Kania;

 

Helena i Alojzy Stryczek;

 

Maria i Kazimierz Zawora;

 

Genowefa i Józef Sikora, Jadwiga i Antoni Sikora, Maria Witkowska;

 

Helena i Edward Cieślawski, Helena i Stanisław Mrowiec z s. Antonim, Zofia i Eugeniusz Pysz, siostra Amalia Pysz;

 

Antonina, Rudolf, Irena i Wilhelm Rosner, Maria Nycz, Maria, Franciszek, Marian, Krystyna, Janina i Zygmunt Hazuka, Franciszek Pacut, Aniela, Władysław, Józef  i Tadeusz Wzorek, Irena, Władysław i Aniela Oliwa, Jadwiga Skoczylas, Teresa Okrzesik, Elżbieta, Józef i Celina Rosner;

 

Zofia i Jan Koniuszewski, Irena i Wilhelm Rosner, Maria Nycz, Antonina i Rudolf Rosner;

 

Włodzimierz Kanik, Gertruda Urbanek;

 

Sabina i Mieczysław Pęciak z synami Henrykiem i Eugeniuszem, Weronika i Stefan Woźniak z s. Stanisławem;

 

Jan Uchwad z żoną, synami i synową, Maria Kukla z córką i synami, Halinę Bąk, za zmarłych z rodziny Szafaszów i Barzyków;

 

Władysław Wośniak z żonami, córkami i synami, Bartłomiej Bednarczyk z żoną i córką;

 

Zofia Droździk, Janina Świerczek, Aniela Otrząsek, Jan Świerczek, Wiktoria Kaczmarczyk, Aleksandra i Stanisław Otrząsek;

 

Magdalena i Jan Katarzyński, Helena i Józef Bryja, Antonina Żurawska z mężem i synami, Anna i Michał Bednarz, Zygmunt Kosałka;

 

Kazimiera Syrkiewicz, z s. Romanem, Józef Piebiak, Maria Furgała, Małgorzata Wójcik, ks. Zygmunt Syrkiewicz;

 

Paweł, Jan, Teresa, Anna i Józef Adamaszek, Władysław Paluch;

 

Julia i Marian Białka z synem i zięciem, Aniela i Emil Kołodziejczyk z synami, Joanna i Rudolf Cypcer, Edward Pajor, Aniela i Tadeusz Tomkiewicz, Wacława i Oswald Newald;

 

Aniela Wolna z rodzicami, Eugenia i Jan Słowik, Bożena i Jan Klemczyński, Anna i Stanisław Lurka;

 

Józef, Maria i Franciszek Kurnyta, Maria i Stanisław Miodoński, Marta i Stanisław Lindert, Anna i Tomasz Mędrek, Stefan Herma, Stefania Waliczek;

 

Helena i Tadeusz Roliński z rodzicami;

 

Kazimierz Ochman z rodzicami, Stefania i Stanisław Jucha z dziećmi;

 

Julia i Ludwik Stasiewicz, Helena i Teofil Zając, Dominik i Stanisław Bogucki, Helena i Władysław Siuda;

 

Danuta, Janina, Mieczysław i Andrzej Wójtowicz, za zmarłych z rodziny Wojtowiczów;

 

Stanisław Frankowicz z rodzicami, Jan i Aniel Kak z dziećmi;

 

Michalina i Józef Nikiel z s. Edwardem, Stanisław Kaczmarczyk z s. Stanisławem i Adamem;

 

Michalina i Władysław Zajda z wnukiem Jerzym;

 

Rozalia i Karol Jaroszek, Emilia i Karol Jaroszek, Helena i Stanisław Janik z s. Stanisławem, Aniela i Stanisław Stanclik, Zofia i Kazimierz Jędrzejko;

 

Genowefa Błotko z s. Mirosławem, Ludwika Gęga z mężem, Maria i Stefan Błotko, Zygmunt Janeczek z rodzicami, Mieczysław Wiewióra z rodzicami, Kazimierz Błotko z żoną, Karol Błotko z żoną, siostrami, ks. Wiktor Błotko, Ryszard Drożdż;

 

Aniela Łysoń, Wojciech Prochownik, Stanisław Dunat, Rudolf Stwora, Aniela i Michał Wróbel;

 

 

Stefania i Jakub Bałdyś z synami Franciszkiem, Marianem, Janem, Piotrem i synową, Anna i Jan Banet z s. Tadeuszem;

 

Helena i Jan Kliś, Janina i Stanisław Półtorak;

 

Za zmarłych z rodziny: Świątków i Dyrlików;

 

Tomasz i Karol Kaczmarczyk, Eugenia i Leopold Dudzik;

 

Stanisław i Leszek Sobczak, Maria i Edmund Ciemalla, Tomasz Fojcik, Rozalia Lis, za zmarłych z rodziny;

 

Anna Siwiec, Emilia i Stanisław Siwiec, Julia Gałuszka, Agata Błachut, Franciszek i Zbigniew Siwiec;

 

Karolina i Ludwik Płaska z s. Ryszardem;

 

 

Ludwika i Kazimierz Tomalik;

 

 

Wiktoria, Anastazja, Michał, Anna, Dymitr Szlachtowski, Stefania, Teofil Suchodolski, Stefan, Katarzyna i Dymitr Wasylkowicz;

 

Wiktoria Szlachtowska, Anastazja i Michał Szlachtowski, Stefania i Teofan Suchodolski, Anna i Dymitr Szlachtowski, Katarzyna i Szymon Wasylkowicz, Stefan Wasylkowicz, Maria i Grzegorz Wasylkowicz, Elżbieta i Mikołaj Szlachtowski, Maria i Jan szlachtowski;

 

Marian Oracz z rodzicami;

 

Franciszka i Jan Gasidło, Ksenia i Jan Bożyk, Anna Szachłowicz;

 

Zdzisław Malarz, Maria Gara z córkami, Helena Siemak;

 

Henryka Leńczowska, Teresa i Antoni Zieliński;

 

Stefania i Marian Matonóg, Ludwika, Stanisław, Anna i Wanda Niemiec;

 

Ewa, Anna i Stefan Stecyk, Karolina, Jan i Gerd Tarnowski, Anna Szlachtowska;

 

Stefania i Stanisław Dunat, Jan Wolny;

 

Stefan Mętel;

 

Zdzisława, Rozalia, Kazimierz i Michał Pilarz;

 

 

Jan Gacek z rodzicami, Edward Górny z wnukiem Mariuszem Górnym;

 

Stefan Szachłowicz, Aniela i Jerzy Szachłowicz, Julia, Zofia, Stanisław, Franciszek, Jan, Roman Rzońca, Kazimiera Rzońca, Karolina i Stanisław Budziak;

 

Stefan Zieliński;

 

Helena i Franciszek Michalak, Władysława i Franciszek Żak z s. Ryszardem;

 

Rozalia i Maciej Szpak z braćmi Józefem, Antonim, Stanisławem, Franciszkiem i Władysławem oraz z sistrami Marią, Zofią i Bronisławą Szpak, Weronika i Franciszek Serafin, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Amalia i Tadeusz Kos z rodzicami, Helena i Wacław Folek z rodzicami;

 

Stefan Nawrocki, Jan Piątek;

 

Józef Rak z rodziną, Czesław Stawowczyk z rodzicami;

 

Joanna i Stanisław Pawlus z wnuczką Urszulą;

 

Monika Laszczak, Zofia i Tadeusz Galeja;

 

Anna Trzepacz z dziećmi, Weronika i Władysław Zaręba z synami, za dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Rozalia i Wawrzyniec Wołek, Danuta i Mieczysław Wołek, Aniela i Jan Lach, Helena i Jan Bartosz, Elżbieta Wołek;

 

Danuta Wołek, Aneta Skrętowicz, Aniela i Jan Lach, Aniela i Roman Galiński;

 

Alina Kalemba, Maria Więzik;

 

Wanda i Leon Sieczkowski z c. Stefanią i Janiną, Stefania i Władysław Piper, Anna Piper;

 

Marianna Kaganiec, Edward Stuglik, Elżbieta i Karol Banet, Anna i Jan Smołka, Emilia Bielenin;

 

Edward Mohl z rodzicami, siostrą i bratem, Aniela i Józef Gelner z rodziną i synami, Mieczysław z zoną i córką oraz rodziną, Henryk Gelner oraz za zmarłych krewnych i znajomych;

 

Władysława i Stanisław Pilawa;

 

Kazimiera i Czesław Ryś;

 

Stanisław Kłusak, Jerzy Górny;

 

Maria i Alojzy Beczała, Jadwiga i Włodzimierz Klimont;

 

Irena i Czesław Zieliński, Stefania i Stanisław Zieliński, Zofia i Jan Stechniak, Maria i Jan Drozd, Małgorzata i Barbara Sala, Sylwester Danielczyk, Stanisław Drozd;

Monika i Jerzy Kulesza, Alojzy Jarosz;

 

Alina Francuz, Weronika i Jan Francuz, Helena i Stanisław Janik;

 

Władysław i Andrzej Ząbek;

 

Genowefa i Tadeusz Polatyński;

 

Helena i Antoni Kolek, Janusz, Andrzej i Tomasz Kolek;

 

Agnieszka i Jerzy gajda, Ryszard Obrał, ks. Henryk Gajda z siostrą Marią i rodzicami, Marta i Jakub Salamon, Anna i Jan Gajda, Stanisława Rygielska, Aniela Gränitz z mężem, Maria Ebert. Genowefa Kryłoszyńska, Jerzy Słowik;

Elżbieta i Stanisław Kubica, Maria Sidor, Hugon Lukas, Antoni Rumiak, Adam Kaczmarczyk, Aniela Stus;

 

Anna, Szymon i Julian Górny. Katarzyna i Michał Cieślicki, Jadwiga Płaska, Zbigniew Mędrala, Leokadię i Andrzeja Cygan;

 

Zofia i Franciszek Kawecki z s. Władysławem i Zbigniewem, Anna i Stanisław Klimek z s. Ryszardem, Józef Klimek;

 

Janina i Józef Rzycki, Wanda i Władysława Szymanek, Rozalia i Michał Mrowiec, Irena i Leopold Nawrocki, ks. Władysław Sieczka, ks. Jerzy Siatkowski, za zmarłych krewnych, sąsiadów, znajomych, kolegów i koleżanki;

 

Danuta i Henryk Kalarus z s. Mirosławem, rodzicami i rodzeństwem, Alina i Jan Słowiński z s. Jerzym i c. Krystyną wraz z mężem Bronisławem i Adamem Ogiegło, Kazimiera Kalarus, Ludmiła i Karol Polok, Elżbieta Nowak;

 

Helena Wróbel;

 

Bronisława i Ferdynand Tatoń, Antonina i Władysława Maciejewski;

 

Ludwika Koska z s. Andrzejem, Aniela i Józef Tomala;

 

Antonina i Leon Zątek z c. Jadwigą, Genowefa i Stefan Sadlik z s. Piotrem, Tadeuszem i Czesławem, Anastazja i Stanisław Kasperek;

 

Anna Zabiegło, Regina Szwiec, Jerzy i Marcin Kruczek;

 

Helena i Bernard Wanat z rodzicami i rodzeństwem, Anastazja i Józef Połącarz z c. Anną, Cecylia i Józef Fejdych z dziećmi i rodzeństwem, Maria i Marcin Połącarz, Genowefa i Józef Mateja z dziećmi, Klemens Kozłowski;

 

Wiktoria i Michał Kolonko, Aneta Sendecka, Monika i Grzegorz Majdak, Maria Majdak;

 

Ludmiła i Karol Błotko, Stefania i Jan Furtak;

 

Włodzimierz Kanik z rodzicami, Edward i Maria Jachowicz z rodzicami, Leopold Szymik z rodzicami;

 

Genowefa, Tadeusz, Anna i Kazimierz Pabian, Janina Lenartowicz, Marcin i Bolesław Turko, Stanisław Kapi;

 

Anna i Jan Jastrzębski z rodzicami, Irena i Czesław Szczepara z rodzinami, Zdzisława Bogacz z rodzicami;

 

Waleria i Andrzej Jankowski, Wiktoria i Antoni Stryczek, Anna, Helena i Jan Wolas;

 

Franciszka, Anna i Marcin Howaniec, Michalina i Eugeniusz Wika;

 

Anna i Józef Droździk, Helena i Rudolf Jenkner, Władysława i Robert Szotek, Antonina i ludwik Hula;

 

Waleria i Józef Jakobus z c. Małgorzatą, Marią z mężem i s. Marianem wraz z żoną, Honorata i Franciszek Pająk;

 

Stefania Babiarz, Józef Nawój, Paweł Babiarz, Alojzy Janusz, Józefa Roganowska;

 

Maria i Stefan Chodnik z s. Zygmuntem, Adela i Piotr Chojęta z s. Władysławem;

 

Władysław i Andrzej Ząbek;

 

Ks. Józef Węgrzyn, Jan Węgrzyn z żoną i córką, Rozalia i Tadeusz Kołoczek, Maria i Wincenty Pamuła;

 

Jerzy Glucz, Stanisław, Zofia, Aniela i Franciszka Zadora, Janina Puzo;

 

Franciszek Kufel, Henryk Gelner, Aniela, Jadwiga i Józef Gelner, Rozalia, Maria i Józef Linek;

 

Julia i Stefan Stwora, Helena Kuder;

 

Piotr Kiełbasa z rodzicami, Janina Wrona;

 

Władysław Hankus z rodzicami, Cecylia i Józef Pilch, Ceresa Hlubowa, za dusze w czyśćcu cierpiące;

 

Karolina i Kazimierz Smela z rodzicami, Bernadetta i Stanisław Mynarski, Adam Droździk, Zofia i antoni Nowak, Stanisław Zadora;

 

 

Aniela i Rudolf Kobielusz z c. Wandą i zięciami, Genowefa i Jakub Jaworski z s. Władysławem;

 

Karolina i Władysław Manda, Arkadiusz Drożak;

 

Anna i Władysław Białka z s. Kazimierzem i wnukiem Adamem, Robert Słowiak z rodzicami Emilią i Janem;

 

Stanisław Mrowiec z rodzicami Anną i Janem;

 

Maria Konopacka z m. Teodorem i synami, synową i córką;

 

Wiesław Zabłocki, Emilia i Andrzej Kocurek, Janina i Wiesław Zabłocki, Zofia, Leon, Edward, Maria i Bronisław Gietler, Wiktoria, Franciszek, Stanisław Kocurek, Michalina, Józef, Edward Nikiel, Stanisława i Józef Majcherczyk, Wanda i Tadeusz Szary, Stanisław Drobik, Bolesław Kozłowski, Mieczysława i Michał Dendys, Jerzy Forday, Janik Klerie, Helena Mieszak, Irena Ślusarczyk, Jadwiga i Wojciech Jakubiec, Jozefa i Jan Caputa, Karolina, Mieczysław, Marek Satława, Andrzej Drauss, Tomasz Zabiegała, Antoni Szyszko, Aniela Łysoń, Jan Lubas;

 

Eugeniusz Kuśnierz, Anna i Andrzej Knyps, Marianna i Jan Pereśluch, Domicella i Jan Kuśnierz, Stanisława i Stanisław Muł z s. Krzysztofem, Janina i Zygmunt Błotko;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Msze święte

  • W każdą niedzielę i święta:

    • godz. 7:30
    • godz. 9:00
    • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
    • godz. 18:00

    Codziennie:

    • godz. 17:30

    Nabożenstwa fatimskie:

    • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
  • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

    Komunikaty

    KONCERT KOLĘDOWY W KOMOROWICACH

    O zespole:   Zespół „Dzień Dobry” istnieje od 2004 roku. Tworzy go grupa przyjaciół, dla których muzyka jest nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Wspólne muzykowanie wyzwala w nich ogromne emocje i wielką radość, które udzielają się także słuchaczom. Dlatego, to co tworzą, określają mianem: „Pozytywnej akustycznej fali”.   W 2008 roku zwyciężyli [...]

    Czytaj więcej »

    PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

    Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

    Czytaj więcej »

    Otrzymaliśmy relikwie bł.Hiacynty i bł.Franciszka Marto

    20 luty 2013, wpisze się bardzo wyraźnie w  historię naszej wspólnoty. Pielgrzymka z naszej parafii przebywająca  w fatimskim Sanktuarium otrzymała tego właśnie dnia, relikwie bł.Hiacynty              i bł. Franciszka Marto. Już wkrótce zamieścimy relację z pielgrzymki… BŁ. FRANCISZEK I HIACYNTA MARTO Bł. Franciszek Marto urodził się 11 czerwca 1908 r. [...]

    Czytaj więcej »

  • Kancelaria parafialna:

    Czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:15 - 18:45
    Wtorek jest dniem załatwiania spraw przedmałżeńskich.
  • Projekt i wykonanie: