Wycieczka do Zakopanego

11.11.2017  ponad 50 osób z Bielska- Białej, głównie z naszej parafii wzięło udział w zorganizowanym wyjeździe do Zakopanego. O godz 9.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w intencji naszej Ojczyzny sprawowanej w parafii w Szaflarach. Następnie udaliśmy się na kawę oraz ciasto na Krupówki. W drodze do Doliny Chochołowskiej zatrzymaliśmy się na chwilę w Fatimskim Sanktuarium na Krzeptówkach. Dolina Chochołowska przywitała nas piękną jesienno- zimową pogodą, dlatego też znaczna część uczestników postanowiła zrobić sobie pieszą wycieczką po Tatrzańskim Parku Narodowym. Po powrocie spotkaliśmy się wszyscy w pobliskiej karczmie na posiłek oraz w śnieżnej aurze rozpaliliśmy ognisko gdzie królowały już tylko kiełbaski 😉
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę panującą podczas całego wyjazdu … ????
Do zobaczenia na kolejnych …

Dodał: Karol
2017-11-19

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: