PROGRAM PIELGRZYMKI DO MEDJUGORJE

 

 

 

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI DO MEDJUGORJE

W TERMINIE: 16.05. –23.05.2016

 

 

 

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych, przejazd Czechy, Austrię do Chorwacji. Msza św. w Sanktuarium Narodowym Chorwacji MARIJA BYSTRICA. Nawiedzenie Sanktuarium.                                          Kolacja i nocleg w okolicy Zagrzebia.

2 dzień – Śniadanie, Msza św. Przejazd do Plitvic, zwiedzanie Parku Narodowego JEZIORA PLITWICKIE – kilkunastu jezior krasowych połączonych wspaniałymi wodospadami. Park figuruje na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.                                            Przejazd na kolację i nocleg do Karlobagu.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do TROGIRU, pięknego, średniowiecznego miasta. Spacer wąskimi uliczkami do rynku z ratuszem i katedrą św. Wawrzyńca, budowaną przez cztery wieki.                     Przejazd do SPLITU, zwiedzanie m.in.: Pałac Dioklecjana, Katedrę św. Dujama,  przejazd do VEPRIC – Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes,  Msza Św.                                                                                      Kolacja i nocleg w hotelu w Neum.

4 dzień – Śniadanie. Msza św. w kościele w Neum. Dzień poświęcony na odpoczynek. Możliwość rejsu statkiem z degustacją lokalnych specjałów. Kolacja i nocleg.

5 dzień – Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA.  Msza Św., zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, klasztor franciszkanów z najstarszą czynną apteką z 1317 roku, Pałac Sponza, Słup Orlanda, katedra NMP, kościół św. Błażeja – patrona miasta, studnia Onufrego. Wyjazd do Mostaru – przejście przez stary kamienny most nad rzeką Neretwą,  zwiedzanie starówki Kujundziluk, meczet, dom Biśćevića. Przejazd do MEDJUGORJE.

6 dzień – Śniadanie. Msza św. Pobyt w Medjugorje. Udział w drodze krzyżowej, różańcu, zwiedzanie Sanktuarium.

7 dzień – Śniadanie. Msza św. Dalszy pobyt w Sanktuarium. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

8 dzień – Powrót do Polski w godzinach rannych. Zakończenie Pielgrzymki.

 

Cena: 1370 zł

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

przejazd komfortowym autokarem, 6 noclegów, wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji, taksa klimatyczna, opieka pilota, ubezpieczenie.

 

UWAGA: Bilety wstępu oraz rejs statkiem płatne dodatkowo.

Dodał: Karol
2016-02-20

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: