13.10.2017 OSTATNIE W TYM ROKU NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

W piątek, 13 października w naszej świątyni parafialnej zostanie odprawione ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, Roku Jubileuszu 100 lecia Objawień Matki Boskiej w Fatimie.

Porządek nabożeństwa będzie następujący:

18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec

18.30 –  procesja wokół kościoła

18.40 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Rakoczego. 

Po skończonych uroczystościach zostanie zaprezentowany 35 minutowy spektakl laserowo – muzyczny pt: ,,Magnificat” wyreżyserowany przez artystów Irenę i Mariusza Kmieć z okazji 100 lecia objawień fatimskich.

                                                                                  Spektakl  laserowy „Magnificat”

W 100 rocznicę objawień fatimskich firma Music on lasers  zaprasza na pokaz laserowy pt.”Magnificat”. Na potrzeby tego przedstawienia autorzy zaprojektowali ponad 100 obrazów laserowych przedstawiających postać Matki Boskiej w ujęciu ewangelii,  miejsca jej objawień na świecie, figury kultu maryjnego w wybranych sanktuariach oraz znaczenia siły różańca w życiu człowieka. Treści wizualne są idealnie zsynchronizowane z warstwą muzyczną  przenosząc publiczność w inny wymiar przeżyć artystycznych i duchowych. Jest to jedyny taki spektakl  realizowany w Polsce.

Serdecznie zapraszamy

Irena i Mariusz Kmieć

 

Dodał: Karol
2017-10-07

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: