ODPUST KU CZCI MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ

11 maja w naszej parafii obchodziliśmy odpust parafialny ku czci Matki Boskiej Fatimskiej. Sumę odpustową koncelebrowali ks.infułat Władysław Fidelus- proboszcz parafii konkatedralnej w Żywcu.Ks. Piotr Leśniak -były wikariusz naszej wspólnoty, którego obecność była odpowiedzią na zaproszenie dzieci z klasy 3 obchodzących swoja pierwszą rocznice Komunii św. oraz  ks.proboszcz Jan Duraj.W homilii skierowanej do wiernych ks. infułat zwrócił szczególną uwagę na obecność Maryi w życiu każdego z nas i że to własnie Ona jest jest naszą wspomożycielką i główną Orędowniczką u Boga.Kapłan prosił wiernych o liczne uczestnictwo w nabożeństwach fatimskich i majowych a także o praktykowanie pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja w swych objawieniach.

Dodał: Karol
2014-05-14

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: