NASI PARAFIANIE JAK ZAWSZE POŚPIESZYLI Z POMOCĄ

 

18 grudnia br. zostały przygotowane paczki świąteczne dla osób i rodzin potrzebujących w naszej parafii. Przez cały miesiąc, ludzie dobrej woli oraz sponsorzy przynosili do nas artykuły spożywcze aby w ten sposób móc podzielić się z osobami, które najbardziej tej pomocy potrzebują.                           W imieniu obdarowanych, serdecznie dziękuję wszystkim  darczyńcom za ten wyraz ludzkiej wrażliwości i solidarności. 

Na zdjęciach w akcji, niezastąpiony ZESPÓŁ CHARYTATYWNY bielskiej parafii Matki Bożej Fatimskiej.

ks. JAN DURAJ – Proboszcz

Dodał: Karol
2017-12-23

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: