Msza św. na żywo z naszego kościoła parafialnego !

Kochani Parafianie !

 Nadal trwa stan zagrożenia epidemicznego w naszym kraju. Korzystamy z dyspensy Biskupa Diecezjalnego zwalniającego wszystkich wiernych przebywających na terenie naszej diecezji z uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii. Pozostajemy nadal w naszych domach i mieszkaniach!!!. Korzystamy z kamery internetowej umieszczonej w naszym kościele i uczestniczymy w ten sposób we Mszach św. w czasie których wygłoszę niedzielną homilię. Trwajmy na modlitwie z nadzieją, że Bóg jest większy od wszystkich zagrożeń. Jego miłującej mocy polecamy nasze życie, życie naszych bliskich, posługę całego personelu medycznego, pracę wszystkich służb i instytucji, a nade wszystko chorych.

 Bielsko-Biała 21.03.2020 roku                                                                                                                                                                                                                                       Ks. Jan- Proboszcz

 

Dodał: Karol
2020-03-21

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: