KLUB SENIORA W NASZEJ PARAFII – pierwszy plan zajęć

19 stycznia uroczyście oddaliśmy do użytku Klubu Seniora CARITAS na Obszarach. Placówka znajduje się w profesjonalnie wyremontowanej i zaaranżowanej sali na terenie parafii. W Klubie Seniora „na Obszarach” będą organizowane spotkania integracyjne i projekty aktywizujące.
Otwarcie nowego miejsca spotkań dla seniorów było możliwe dzięki ks. Janowi Durajowi- proboszczowi  naszej parafii, sponsorom oraz ludziom dobrej woli dzięki którym wyremontowano sale oraz zakupiono potrzebne wyposażenie.
W uroczystym otwarciu klubu uczestniczyło kilkudziesięciu seniorów z naszej dzielnicy oraz przedstawiciele władz miasta Bielska-Białej z prezydentem Jackiem Krywultem, sponsorzy, projektanci i wykonawcy adaptacji. Siedzibę Klubu Seniora poświecił bp Roman Pindel przy uroczystym pięknym śpiewie kolęd scholi Verba Dei z Hałcnowa.

Klub Seniora rozpocznie zajęcia 1 lutego.

Od godz. 10.00 do 12.00 pierwsze zajęcia z rękodzielnictwa.

W następnym tygodniu będą kolejne jeszcze 2 x po 2 godziny oraz 6 godzin zajęć komputerowych i 6 godzin zajęć ze sztuki.                                 Te zajęcia też będą rozbite na 1,5 – 2 godzinne bloki.

Dodał: Karol
2018-01-28

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: