13.05.2017 100- lecie OBJAWIEŃ, DIECEZJALNE UROCZYSTOŚCI FATIMSKIE – w naszej parafii

           100. rocznicy objawień Matki Boskiej Fatimskiej –  uroczystości w naszej diecezji

W diecezji bielsko-żywieckiej główne uroczystości z okazji 100. rocznicy objawień w Fatimie odbędą się w parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Bielsku-Białej-Obszary w dniu 13 maja 2017 roku.

O godz. 16.00 – rozpocznie się młodzieżowe czuwanie modlitewne pt: „Światło i pokój”, które zakończy się  nabożeństwem majowym.

O godz. 17.00 – uroczysta liturgia eucharystyczna pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Biskupa Romana Pindla.

O godz. 18.00 – procesja różańcowa

Po Mszy św. wyruszy z kościoła procesja z Najświętszym Sakramentem, w czasie której zostanie odmówiony różaniec, a na zakończenie uroczystości Ks. Biskup odmówi akt zawierzenia całej ludzkości Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Ostatnim akordem tej uroczystości będzie przekazanie przez Ks. Biskupa przedstawicielom wszystkich parafii pamiątkowych różańców na znak jedności Kościoła diecezjalnego, przeżywającego w tym roku 25. rocznicę Jego erygowania przez papieża Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich duszpasterzy oraz wiernych z naszej diecezji do wspólnego celebrowania tej wielkiej rocznicy. Zaproszenie to w sposób szczególny kierujemy do przedstawicieli Róż Żywego Różańca i wspólnot Niepokalanego Serca Maryi.  Ufamy, iż 100. rocznica objawień maryjnych w Fatimie ożywi i umocni nasze zaangażowanie w posłannictwo głoszenia fatimskiego orędzia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Dodał: Karol
2017-05-04

Msze święte

 • W każdą niedzielę i święta:

  • godz. 7:30
  • godz. 9:00
  • godz. 11:00 (msza dla dzieci)
  • godz. 18:00

  Codziennie:

  • godz. 17:30

  Nabożenstwa fatimskie:

  • każdego 13 dnia miesiąca od maja do października o godz. 18.00
 • Transmisja LIVE Polecane strony Wsparcie dla parafii

  Komunikaty

  KANCELARIA PARAFIALNA

  KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA WTORKI I CZWARTKI  OD GODZ. 18.15 – 18.45. NUMER TELEFONU  33 8159111  

  Czytaj więcej »

  Komunikat Biskupa Diecezji Bielsko-Żywieckiej W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W tym trudnym czasie zagrożenia, kierujemy się wiarą, miłością bliźniego oraz roztropnością  Opierając się na wiedzy epidemiologicznej wiemy, że najgorsze jest tuż przed nami. Dlatego zobowiązujemy wszystkich wiernych naszej diecezji oraz księży do przestrzegania następujących zaleceń: 1. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy […]

  Czytaj więcej »

  PARAFIALNA PORADNIA PRZYGOTOWUJĄCA DO ŻYCIA W RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE

  Przy naszej parafii działa ,parafialna poradnia przygotowująca do życia w rodzinie i małżeństwie Spotkania odbywają się w auli domu katechetycznego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. tel. kontaktowy :  512 316 708      

  Czytaj więcej »

  Projekt i wykonanie: